Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando fiton benefite të veçanta nga “Vëllai i Madh” si kapiteni i javës – do t’i shijojë me Albyn (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:51

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blerando është shpërblyer nga “Vëllai i Madh”, duke fituar 24 orë shfrytëzim të dhomës së sekreteve, ku e presin benefite të ndryshme.

E për ta shijuar shpërblimin së bashku, Blerando zgjodhi Albyn.

“Kapiten Blerando urime për rezultatin impresiv, për të tretën javë radhazi. Për ty kam dhënë në dispozionin dhomën e sekreteve, aty të presin 24 orë tretmanë specialë, një masazh speciale, darkë, dhe një film”, ka thënë “Vëllai i Madh” në njoftimin e tij.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.