Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando – Edonës: Shihemi në finale (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:17
Edona

Blerando dhe Edona kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Në një moment Blerando i ka thënë Edonës se “shihemi në finale”.

Ndërsa Edona i ka thënë “ti në ëndërr e sheh finalen”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme