Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando e pyet Monikën për enët, më pas e injoron totalisht (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:56

Blerando e ka acaruar Monikën në një moment pasi i bëri një pyetje rreth punëve të shtëpisë.

Ai e ka pyetur atë për se kur do t’i largojë enët nga enërlarësja.

“Kur po i largoni enët tërë ditën ka qenë e mbushur me qenë maqina”, tha Blerando.

Kurse, Monika ia ktheu se kjo nuk është e vërtetë dhe se sa janë pastruar enët. E pas kësaj Blerando eci e nuk i foli më shumë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.