Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando dhe Santiana debatojnë: Ti kapesh kot! (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:52

Derisa Blerando ishte duke biseduar me Albën sot se ai është duke folur shumë ka ndërhyrë edhe Santiana.

Ajo i tha Blerandos: “Ke folur shumë dhe pa nevojë”. E kjo nuk i pëlqeu Blerandos që debatoi me të.

“Nuk ke çka flet dhe të ndërhysh, ti kapesh kot”, tha Blerando. Kurse, Santiana ia ktheu duke i thënë: “ Unë flasë kur të dua dhe them çfarë të dua”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.