Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando dhe Blero vazhdojnë debatin për rastin me Metin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:21
Blerando

Blerando dhe Blero kanë vazhduar të diskutojnë për rastin me Metin.

Blerando tha se “kur ma ka dhënë Dini fjalën jam ndi në siklet, thash pse me fol është video”.

Gjithashtu tha që nuk pata nevoj me arsyetu vetën.

Ndërsa Blero i tha” ti the shumë mirë video është”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.