Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando dëshiron ta njohë më mirë Albën, kërkon diçka nga “Vëllai i Madh” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 13:32
Alba dhe Blerando

Banori simpatik i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka kërkuar diçka nga “Vëllai i Madh”.

“Vetëm lësho këngë që Alba i di tekstet, sepse ashtu e njoh më mirë Albën”, ishte kërkesa e tij.

“Kështu po fshihet pas teksteve, nuk po tregon emocione të vërteta”, vazhdoi më tutje ai.

Që të dy po kalonin kohë të bukur në oborr, dhe po shijonin rrezet e diellit.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.