Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando, Azemit: E kam shoqe Albën, pse po të vije inati? (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 18:08
azemi
azemi

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Azemi kanë pasur një diskutim me njëri-tjetrin.

Duke folur për shoqëri, Blerando i ka thënë se Albën e ka shoqe, përcjell Klankosova.tv.

“Veç një shoqe e kam, shoqe e kam Albën, mos të vjen inati”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.