Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando afër një suksesi në karate, ua tregon edhe banorëve (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:40

Blerando ka folur me banorët për jetën e tij personale.

Ai u ka treguar atyre një gjë që më herët nuk e kishte folur për veten.

Blerando tha se mbanë shiritin e zi të karates në Gjermani dhe dy herë ishte kampion, por se këtë sport e ka ndërprerë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.