Blasta: Shumë prej banorëve këtu nuk mund të bëjnë biseda të nivelit tim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta: Shumë prej banorëve këtu nuk mund të bëjnë biseda të nivelit tim (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 02:34

Gjatë darkës të banorëve të nominuar, pjesë e të cilës ishte edhe Blasta, nuk munguan pyetjet tunduese.

“Çka po të mundon brenda, si duket nuk po e gjen shpirtin rahat?”, ishte një nga pyetjet drejtuar Blastës.

“Nuk kisha me thonë që nuk po e gjej shpirtin rehat. Por, relatat që unë i kam me banorë janë të pakta, shkaku se mendoj që shumë prej banorëve këtu nuk mund të bëjnë biseda të nivelit tim. Do të thotë biseda, produktive ose kualitative”, ka thënë ai pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.