Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta për Dafinën: Në fletore nuk i ka fjalët ‘faleminderit dhe ju bëftë mirë’ (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 18:12

Blasta, Mbresa dhe Juliana sot kanë biseduar për sjelljet e Dafinës, banores tjetër të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Blasta ka thënë se ajo është selektive në sjelljet e saj ndaj banorëve të BBVK-ës.

“Ajo e ka një problem tjetër shumë më të madh. Në fletore nuk i ka fjalët: faleminderit, ju bëftë mirë”, ka thënë Blasta.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.