Blasta: Nuk mendoj se kam qenë pasiv, por e respektoj vendimin e publikut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta: Nuk mendoj se kam qenë pasiv, por e respektoj vendimin e publikut (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 23:35

Banorët e nominuar të javës po vazhdojnë të shijojnë darkën e shtruar në dhomën e surprizave, ndërsa njëkohësisht po i përgjigjen edhe pyetjeve të formuluara nga konkurrentët e tyre të pa nominuar.

“A ndjehesh i rrezikuar për eliminimin sepse ke qenë pasiv?”, ka qenë një pyetje drejtuar Blastës.

Blasta ka mohuar të ketë qenë pasiv, ndërsa ka thënë se ka krijuar raporte individuale dhe nuk është bërë pjesë e ndonjë “grupi” brenda shtëpisë.

“Unë nuk mendoj që kam qenë pasiv, kam pasur biseda në raporte individuale dhe jo në grup, çfarëdo vendimi që merret unë e respektoj”, ka thënë Blasta pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.