Blasta mësohet nga Xhuli për të përgatitur kafe (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta mësohet nga Xhuli për të përgatitur kafe (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 13:43

Ndonëse, tashmë është duke u njohur për kuzhiniere e zonja, Juliana dorën ia ka marrë edhe aparatit për përgatitjen e kafesë në Big Brother Vip Kosova.

Ajo sot e mësoi njërin prej banorëve të shtëpisë, Blastën që ta bënte kafen e mëngjesit.

Blasta me instruksionet e saj u mësua që të përgatit kafe për vete.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.