Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta – kapiteni i kësaj jave, imun ndaj nominimit (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:43

Blasta është zgjedhur sot kapiteni i javës.

Kjo pasi ai e përfundoi me sukses sfidën e kapitenit që ishte këtë javë.

Vëllai i Madh, atij ia kumtoi se si shpërblim e ka imunitetin për këtë javë. Pra, banorët e tjerë këngëtarin nuk do të mund ta nominojnë sonte.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.