Blasta: Ish partnerja ime ma luante 'mangon', avokati më kërkoi dëshminë e ADN-së së djalit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blasta: Ish partnerja ime ma luante ‘mangon’, avokati më kërkoi dëshminë e ADN-së së djalit (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 22:22

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blasta e ka hapur zemrën me banorin tjetër të kastit, Andin.

Si rrallë herë, me një dozë të vogël, Blasta ka zbuluar detaje rreth djalit dhe ish partneres së tij, ndërsa ka thënë se “xhelozia ishte problem kyç” dhe ka shtuar se ajo ndryshonte sjellje, porsa “shkonte në shtëpi”.

Madje, Blasta ka zbuluar se i ishte kërkuar nga avokati i tij, dokumentacioni i ADN-në së djalit.

ADN është akronim për Acidin Desoksiribonukleik dhe është substanca në të cilën mbartet e koduar, për shumicën e organizmave, informacioni i trashëgimisë, informacion i cili kalohet në qelizat bija pas cdo ndarje qelizore. Në këtë mënyrë, ADN-ja është përgjegjëse për strukturën dhe karakteristikat fizike dhe biokimike për gati të gjitha qeniet e gjalla.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.