Blake Lively dhe Ryan Reynolds shpërndajnë fotografi interesante të njëri-tjetrit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blake Lively dhe Ryan Reynolds shpërndajnë fotografi interesante të njëri-tjetrit

NULL NULL
10/09/2018

Pasi festuan gjashtë vjetorin e martesës së tyre të dielën, yjet e Hollywoodit, Blake Lively dhe Ryan Reynolds në profilet e tyre në Instagram po shpërndajnë fotografi të njëri-tjetrit, transmeton Klan Kosova.

Blake Lively ka publikuar një fotografi të një kamioni ku është e vendosur fotografia e bashkëshortit të saj.

Aktorja e famshme shkruan:

“Duket shoferi me të vërtetë nuk mban para. Por ai e mban llakin e piperit … dhe një ngarkesë prej *** të @aviationgin #Aviationowner. “