Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrim Evropian - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrim Evropian

NULL NULL
10.05.2023 07:50
Besnik Bislimi

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog Besnik Bislimi sot do të raportojë në Komisionin për Integrim Evropian.

Raportimi i tij pritet të fillojë nga ora 10:00 në ndërtesën e Kuvendit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.