Bisedat me kode në mes të Blastës dhe Mbresës, të dytë e mohojnë ta kenë bërë me vetëdije (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bisedat me kode në mes të Blastës dhe Mbresës, të dytë e mohojnë ta kenë bërë me vetëdije (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 21:45

Gjatë spektaklit të sotëm të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, protanogistë të së cilit ishin banorët e rinj, Mbresa dhe Blasta.

Dyshja që njihen me njëri-tjetrin që nga jashtë janë parë duke folur me kode në disa pjesë të ndryshme, teksa si Blasta ashtu edhe Mbresa, e kanë mohuar ta kenë bërë me vetëdije.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.