23:00, 2 Dhjetor 2019

Billie Eilish ka zbuluar se ajo dhe Drake kanë folur përmes mesazheve.

“Drake është djali më i bukur me të cilin kam folur ndonjëherë”, ka thënë 17 vjeçarja në një intervistë të re për Vanity Fair, transmeton Klan Kosova.

“Dua të them, mua më ka pëlqyer të flisja me të, ai është kaq i mirë”.

“Ai është në një nivel të jetës së tij kur nuk ka nevojë të jetë i mirë, por ai është, ju e dini”, vazhdoi ajo.

Konkurs Pune

Lexo më shumë