Billie Eilish vjen me këngë të re (VIDEO)

Billie Eilish vjen me këngë të re (VIDEO)

NULL NULL
2 years më parë

Këngëtarja e njohur, Billie Eilish, ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga quhet “Everything I wanted” dhe është pëlqyer shumë nga adhuruesit e këngëtares.

Në kanalin Youtube kjo këngë ka marrë 5 milionë klikime për pak orë.