17:42, 9 Prill 2020

Billie Eilish po tregohet e sinqertë.

Këngëtarja 18 vjeçare e hitit When We All Fall Asleep, Where Do We Go? U intervistua nga Dazed.

Në fillim të vitit, Billie doli fituese në katër kategori kryesore të Grammys 2020, për të cilat ajo reflektoi gjatë intervistës.

“Ishe e befasuar, isha tmerrësisht e  befasuar. Dhe isha e turpëruar, njeri, tepër shumë. Përballë kisha Ariana Granden, Lana Del Rey dhe madje edhe Beyonce ishte e nominuar, dhe unë fitova. Në mendjen time thoja “Joooo… unë nuk e meritoj. Ato e meritojnë”, sqaroi ajo.

Konkurs Pune

Lexo më shumë