Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bill Clinton, zotëriu i parë

NULL NULL
13.05.2015 16:57
Kandidimi i Hillary Clinton për presidente të SHBA-ve, ka shumë mundësi që ta rikthejë ish-presidentin amerikan Bill Clinton, në Shtëpinë e Bardhë.

Bill Klinton shpreson të jetë “zotëriu i parë” në Shtëpinë e Bardhë.

Por, ai ende nuk është i sigurt nëse gruaja e tij, Kandidate për Presidente do ta ftojë të jetojnë në shtëpinë më të famshme në botë, transmeton Klan Kosova.

“Po i fitoi ajo zgjedhjet, sigurisht do të rikthehem në Shtëpinë e Bardhë”, ka thënë ish-Presidenti në emisionin “Late Night Show”, të David Latterman.

Mirëpo ai nuk e la me kaq.

Në fund me një buzëqeshje, ai shtoi: “Meqë ra fjala, do të shkoj nëse ajo më fton”.

Bill Clinton, ka jetuar në Shtëpinë e Bardhë për 8 vjet, dy mandate të plota. Gruaja e tij që po kandidon për të parën e Amerikës ka shumë mundësi që ta rikthej presidentin e famshëm në Shtëpinë e Bardhë.

Po ndodhi kjo, ai do të bëhet “zotëriu i parë” i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

klankosova.tv 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.