18:16, 22 Korrik 2019

Vajza e ish presidentit amerikan Bill Cilinton, Chelsea është bërë nënë për herë të tretë.

Në orët e pasditës së sotme ajo ka lindur djalë të cilin e ka emëruar Jasper Clinton Mezvinsky.

Ish kreu i Shtëpisë së Bardhë lajmin e bëri të ditur nëpërmjet Twitterit.

“Hillari dhe unë jemi shumë të gëzuar dhe jemi falënderues që takojmë nipin tonë, Jasper”, njofton Clinton.

Konkurs Pune

Lexo më shumë