Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Big Brudda”, Skeçi më i ri nga Vedati në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 22:41

Pos debateve e përplasjeve të shumta në Prime-n e sontëm në Big Brother VIP Kosova, aty ka pasur edhe shumë momente gazmore.

Banorët gjatë javës kanë përgatitur një këngë, të cilën e performuan sonte.

Pos kësaj, ata kanë realizuar edhe një skeç, i cili solli momente gazmore tek publiku.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.