Bieber dhe One Direction publikojnë albumin në të njejtën datë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bieber dhe One Direction publikojnë albumin në të njejtën datë

NULL NULL
06/10/2015

Justin Bieber është hapur në lidhje me datën e realizimit të albumit të tij, i cili do të jetë gati në të njejtën datë me atë të “One Direction”.

Artisti 21 vjeçar, i cili kohën e fundit e ka zbuluar titullin e albumit në Instagram e që titullohet “Purpose”, bisedoi në një radio të Zelandës së Re në lidhje me datën e njejtë të të dy albumeve që mendohet të jenë me 13 nëntor, transmeton Klan Kosova.

“Ne jemi duke folur rreth tyre, kështu që mendoj se kjo do të ju jap pak promo atyre, apo jo?”, tha Justin.

“Ndoshta kjo është arsyeja pse ata e mendojnë këtë gjë. Unë mendoj se kjo është strategji për shkak se data e realizimit të albumit, së pari ishte e imja. Por, çfarëdo qoftë ajo, do të jetë kënaqësi. Unë jam i ngazëllyer për të parë se çfarë do të ndodh”, shtoi Bieber.

one-direction-press-no-zayn-2015-billboard-650