Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bie gongu për të gjithë banorët, krijohet situatë e papërsëritshme (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:32
banoret

Ka rënë gongu për banorët e Big Brother VIP Kosova.

Pas kësaj, brenda shtëpisë është krijuar një situatë mjaftë qesharake, përcjell Klankosova.tv.

Për të parë më  tepër, shikoni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.