Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bie Gongu për Edonën, komunikon përmes lëvizjeve (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 14:24
Edona

Gongu kishte rënë për Edonën, ku ajo menjëherë ka ndaluar dhe nuk ka folur.

Ajo ka komunikuar me banorët përmes lëvizjeve të saja.

Banorët e ngacmonin, dhe në një moment harroi që nuk duhet të fliste.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.