Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bie gongu, kjo është detyra e banorëve (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 14:30
Banorët

Derisa banorët po qëndronin në dhomën e gjumit, kishte rënë gongu ku banorët nuk mund të flisnin.

Ata komunikonin vetëm përmes lëvizjeve të tyre.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.