Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Biden: ShBA-ja do të vendos më shumë sanksione ndaj Rusisë këtë javë

NULL NULL
21.02.2023 18:11

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka konfirmuar se ShBA-ja dhe aleatët e saj perëndimor do të vendosin më shumë sanksione këtë javë.

Ai gjithashtu është shprehur se do të kërkojë përgjegjësi për këtë luftë, shkruan Sky News, transmeton Klankosova.tv.

“Një sulm kundër njërit është një sulm kundër të gjithëve”, është shprehur Biden.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.