Beyonce thyen rekordin për më së shumti Grammy - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce thyen rekordin për më së shumti Grammy

NULL NULL
06.02.2023 08:05

Beyonce është bërë artistja më e vlerësuar në historinë e Grammys.

Këngëtarja ka fituar 32 çmime Grammy dhe u shpreh se po mundohej t’i mbajë emocionet, përcjell Klankosova.tv.

“Po përpiqem të mos jem shumë e emocionuar”, u shpreh këngëtarja.

Beyoncé fiton çmim Grammy për “Këngën më të mirë ritmike/elektronike”