Beyonce, Taylor Swift dhe të tjerë dërguan lutje për Parisin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce, Taylor Swift dhe të tjerë dërguan lutje për Parisin

NULL NULL
15/11/2015

Sulmet vdekjeprurëse në Paris të premten e lanë botën të pikëlluar, të zemëruar dhe të hutuar. Më shumë se 120 njerëz vdiqën dhe një pikëllim i thellë u shfaq para popullit të Francës nëpër mediat sociale.

Beyonce, Taylor Swift dhe Demi Lovato ishin në mesin e të famshëm të cilët shprehën ngushëllime në Instagram, postime e reagimet e tyre dhe duke bërë që ndjekësit e tyre të luten për Parisin me thënien “#PrayForParis”, transmeton Klan Kosova.

fghnfgh

Të tjerë të famshëm si Katy Perry, Amy Schummer dhe Harry Styles postuan shkrime në Twitter.

Fjalë prekëse e ngushëlluese erdhën nga ana e tyre, duke përfshirë “E gjithë dashuria ime është për Parisin”, duke nisur me  Katy Parry e cila u kërkoi ndjekësve të saj të vazhdojnë të luten për Parisin, e duke vazhduar me Harry Styles i cili shkroi “Duke menduar për të gjithë në Paris”.

k,kkkkkkkkkl

Këtu padyshim se u përfshinë edhe personalitete televizive, veçanërisht Jimmy Fallon i cili anuloi transmetimin e “Tonight Show” e më pas me Bill Maher i cili bëri thirrje që terrorizmi të jetë i papranueshëm.

dfsdgvd