10:00, 12 Korrik 2018

Ajo është afër përfundimit të turneut të saj me Jay Z, me 18 koncerte nëpër Evropë.

Beyonce dukej tejet e relaksuar përderisa kishte dalë për drekë në Kanë të Francës, e shoqëruar nga Jay Z dhe vajza e tyre Blue Ivy.

36 vjeçarja dukej fantastike në një fustan përplot lule, i cili Ishte i gjerë dhe i kishte mbuluar barkun kështu duke shtuar dyshimet për një shtatzëni.

Ditëve të fundit veçse është folur se Beyonce është shtatzënë, megjithatë ende nuk ka asgjë të konfirmuar.

Beaming: Beyonce looked to be at ease leaving lunch at the trendy LA Guerite restaurant in Cannes, France on Tuesday afternoon

Love: The 36-year-old rocked a flowing red dress as she walked hand-in-hand with her husband amid growing speculation that the singing sensation is pregnant with her fourth child

Something to say? The daring dress hugged her figure just above the waist, with layers of fabric hiding her stomach

Chic: She wore her long blonde hair in natural curls and sported a pair of Red Slim Shady 2.0 sunglasses by christianahjones.