Beyonce shtatzënë, Lady Gaga po e zëvendëson - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce shtatzënë, Lady Gaga po e zëvendëson

NULL NULL
01/03/2017

Lady Gaga është performuesja e vitit 2017-të.

Këngëtarja dhe kantautorja, do ta zëvendësojë kolegen e saj Beyonce me performancë në njërën ndër ngjarjet më të rëndësishme të pop-kulturës amerikane.

Tashmë është konfirmuar se ajo do të performojë në festivalin e muzikës Coachella në Prill.

Beyonce i ka ndjekur këshillat e doktorit dhe ka vendosur të mos paraqitet me interpretim, ngase është në pritje të binjakëve dhe do të bëhet nënë për të dytën herë.

Glam mama! Beyonce has taken fans behind-the-scenes of her seriously glamorous Academy Awards weekend