13:26, 20 Korrik 2019

Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”.

Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas publikimit ai po thyen rekorde.

Megjithatë detaji më i veçantë i këngës ishte vajza e këngëtares, Blue Ivy.

Mjaft e përfshirë në kënga ajo këndon pjesën e parë të saj, të cilën e ka shkruar vetë.

Me anë të kësaj kënge Blue Ivy ka marrë një numër të madh komentesh ndër të cilët dallojnë ata që e krahasojnë me të ëmën.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë