Beyonce e tradhton dietën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce e tradhton dietën

NULL NULL
29/05/2015

Beyonce dhe Jay Z bashkë me Blue Ivy-n kanë shkuar në Itali për pushime.

Këngëtarja e famshme atje e ka shfrytëzuar rastin që ta tradhtojë dietën e saj vegjetariane, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Ajo nuk u ka rezistuar dot delikatesave italiane siç janë picat dhe akulloret. Me fansat e saj ajo ka ndarë fotografi në të cilat shihet duke i provuar ushqimet e yndyrshme që ofrojnë restorantet e italisë

Ndonëse format e saj i kanë zili të gjitha femrat e botës, edhe Beyonce nganjëherë i jep vetes hapsirën për kalori të tepërta.

Beyoncee Beyonceeee