Beyonce dhe Nicky bashkë për '' Feeling Myself'' - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce dhe Nicky bashkë për ” Feeling Myself”

NULL NULL
20/05/2015

Beyonce dhe Nicky Minaj kanë bashkëpunuar për këngën ‘’Feeling Myself’’,  projekt ky i punuar nga Jay-z.

Këngëtarët kanë publikuar disa sekuenca në rrjetët e tyre facebook dhe instagram.

 

 

Videon e plotë mund ta shihni vetëm në Tidal.

http://listen.tidalhifi.com/artist/3702744