Beyonce dhe Jay-Z shtojnë më shumë koncerte në turneun e tyre - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce dhe Jay-Z shtojnë më shumë koncerte në turneun e tyre

NULL NULL
20/03/2018

Beyonce dhe Jay-Z kanë shtuar më shumë data në turneun e tyre të përbashkët.

Çifti shtoi nëntë koncerte të tjera rreth globit, nga Amsterdami në New Jersey, transmeton Klan Kosova.

Biletat janë aktualisht në shitje.

Beyonce dhe Jay-Z për herë të parë shkuan bashkë në turne gjatë vitit 2014.