Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce dhe Jay-Z shtojnë më shumë koncerte në turneun e tyre

NULL NULL
20.03.2018 16:50

Beyonce dhe Jay-Z kanë shtuar më shumë data në turneun e tyre të përbashkët.

Çifti shtoi nëntë koncerte të tjera rreth globit, nga Amsterdami në New Jersey, transmeton Klan Kosova.

Biletat janë aktualisht në shitje.

Beyonce dhe Jay-Z për herë të parë shkuan bashkë në turne gjatë vitit 2014.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.