Beyonce dhe Jay Z, çantën plot para - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce dhe Jay Z, çantën plot para

NULL NULL
02/06/2015

Vikendet në  Hamptons njihen se nuk janë një udhëtim i lirë.

Sidomos nëse ju jeni Beyonce dhe Jay Z,  të cilët u panë në udhëtimin e  tyre të fundit ku u panë më një çantë shpine të mbushur me monedha.

Çifti u pa teksa hipi në një helikopter privat derisa me ta ishte edhe vajza e tyre 3-vjeçare, Ivy, transmeton Klan Kosova.

Blue Ivy dukej e gatshme për pushime  teksa mbante vetë bagazhin e saj në një çantë dore.

klankosova.tv

0000

002