15:02, 17 Prill 2018

Këngëtarja Beyonce, ka shkruar historinë në vikendin që e lëm pas.

Kjo pasi ajo është bërë gruaja e parë me ngjyrë e cila ka kryesuar në festivalin e njohur të artit dhe muzikës në SHBA, Coachella, njofton Klan Kosova.

Vitin e shkuar këngëtarja lajmëroi se nuk do të ishte pjesë e festivalit vjetor për shkak të shtatzënisë, për t’u rikthyer më në fund, fuqishëm dhe në formë, si çdo herë tjetër

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë