Beynoce vishet nga kreatorët nga Kosova Kujta dhe Meri (FOTO)

Beynoce vishet nga kreatorët nga Kosova Kujta dhe Meri (FOTO)

NULL NULL
1 vit më parë

Kreatorët nga Kosova Kujta dhe Meri, kanë dizajnuar një fustan për këngëtaren e famshme Beyonce Knowles.

Ata kanë sjell një foto në rrjetin social “Instagram”.

Edhe vet këngëtarja ka publikuar një foto me fustanine dizajnuar nga kreatorët kosovar.