13:12, 22 Shtator 2019

Besnik Tahiri i AAK-së ka shpërndarë në llogarinë e tij të rrjetit social Facebook një klip të shkurtër ku tregon se është në garë për deputet dhe se do të punojë për jetësimin e vizionit 100% shtet.

“Na priftë e mbara, urime fitorja”, ka shkruar Tahiri në fund të postimit.

Në këtë garë jam për të ndërtuar një standard të ri politik, duke dëshmuar dhe punuar për jetësimin e vizionit 100% shtet. Na priftë e mbara, urime fitorja ?.

Publiée par Besnik Tahiri sur Dimanche 22 septembre 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë