Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi vazhdon ta imitojë Bledin, shkrihen banorët (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:10

Edhe pas natës Prime, Besi ka vazhduar ta imitojë Bledin.

Kjo ka bërë që banorët të shkrihen së qeshuri pasi aktori po e imiton atë në mënyrë perfektë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme