Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi vazhdon me imitimin e Bledi Mane, banorët shkrihen duke qeshur me të (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 21:50

Banori i Big Brother VIP Kosova 2, Besi, ka vazhduar të imitojë emitojë opinionistin Bledi Mane.

Imitimi i Besit për Bledin si gjithnjë ka shkaktuar shumë të qeshura mes banorëve, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë imitimin e Besit për mënyrën se si flet Bledi Mane, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme