Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi vazhdon imitimin e Bledi Manes (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 20:01

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Besi ka vazhduar ta imitojë opinionistin e këtij formati televiziv, Bledi Manen.

Me aftësitë e tij prej aktorit profesionist, vështirë se mund të dallohej nëse është Besi ai që po flet, apo mos është vetë Bledi.

E për ta parë skenën në fjalë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.