Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi shpjegon arsyen pse është afruar më tepër me Santianën (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 22:00
Besi

Besit i është parashtruar një pyetje interesante.

“A mendon që tash kur Buci  është distancuar pak nga ti e Santiana, ti po i afrohesh shumë Santianës dhe po e harron vetën?” ka qenë pyetja për Besin.

Ai është përgjigjur duke thënë se “prej qka ka ndodh me Bucin e Santianën qëllimi ka qenë shumë i pastër që jam afru sepse vajza ka pasur nevojë”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.