Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi rrëfen vështirësitë se si fëmijë kujdesej për prindërit (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:17

Një rrëfim i rrallë e emocional sonte u shpalos në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2 nga Besi.

Aktori tregoi i ka humbur të dy prindërit shumë të rinj, dhe se të dy patën sëmundje të rënda.

Besi u shpreh se kjo gjë e ka bërë të fortë në jetë, ndonëse është një histori e vështirë e jetës së tij./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.