Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi: Me Bucin do të qëndroj derisa të na ndajë nominimi (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:20

Besi e ka marrë një pyetje interesante nga banorët në Darkën e të Nominuarve.

Ai u pyet se deri kur do të qëndrojë mik me Bucin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

“Unë me Bucin do të qëndroj derisa të na ndajë nominimi, kur vjen puna unë të them e nominoj Bucin, dhe anasjelltas”, ka thënë Besi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.