Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi lexon para banorëve sfidën e kapitenit për këtë javë (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 00:25

Banorë, koha për sfidën e kapitenit që ju pret në gaming room.

Vëllai i madh ka vendosur që sfida e kapitenit për këtë javë të zhvillohet në dy grupe.

Në letrën që lexoi Besi, thuhet se secili nga banorët do ta kenë nga një shtizë, ku përmes saj duhet ta mbajnë një letër.

Rregullat e lojës këtë herë janë që banorët nuk mund ta prekin shtizën me dorën tjetër dhe nuk mund ta peshojnë dorën në trup gjatë kohës sa zhvillohet sfida.

“Ai apo ajo që mban më se gjati letrën në murin rozë fiton garën në grup. Finalja e kapitenëve zhvillohet mes fituesit të grupit të parë dhe atij të dytë”, u tha në letrën e Vëllai të Madh.

Për të parë më shumë detaje nga sfida e kapitenit këtë javë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.