Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi i Big Brother “harron” aktrimin sfidohet por a ia doli me sukses? (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2024 14:46
Aktori Besart Zeneli, sfidon vetën se sa është i aftë në kuzhinë. Emisioni: SOL
Aktori Besart Zeneli, sfidon vetën se sa është i aftë në kuzhinë. Emisioni: SOL

Aktori Besart Zeneli, në emisionin e ri të Klan Kosovës i cili quhet “SOL”, e ka sfiduar vetën se sa është i mirë në kuzhinë.

Ai para se të hynte aty që të përballej me sfidën, ironizoi pak me aftësitë e tij në gatim.

Tutje Zeneli mes tjerash tha se nuk gatuan fort shpesh.

“E praktiktoj me raste kuzhinën, por nuk jam praktikues i rregullt. Varet nga disponimi, dhe varet sa përtoj të merrem pastaj me pasojat që i shkaktoj, se përndryshe më pëlqen kështu”.

Se a ia doli ai me sukses gatimit, mund ta kuptoni duke shikuar videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme