Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi e merr një pyetje anonime me filozofi, ja si i përgjigjet (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:15
Besi

Pyetja tjetër për Besin ishte interesante.

“A ke karakter tëndin që të veprosh vetëm pa një shkop ku të mbahesh?”.

Ai është përgjigjur duke thënë “unë kam karakter timin për këtë arsye ky karakter më ka lënë me ngec mbrapa për lojë”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme