Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi: Dafina Zeqiri dhe Dua Lipa, të vetmet që s’ma kanë kthyer “follow”-in në Instagram (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 16:33

Besi ka folur për profilin e tij që e ka në rrjetin social Instagram.

Ai ka treguar  se vetëm dy këngëtare shqiptare nuk ia kanë kthyer “follow”-in atij.

“Vetëm Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin i kam ‘follow’ që nuk ma kanë kthyer, të tjerët që i ndjekë më ndjekin”, ka thënë Besi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.